Events


Select event terms to filter by
Friday December 26, 2008
Start: 12/26/2008 12:30

Sfânta Liturghie. Soborul Maicii Domnului.

Saturday December 27, 2008
Start: 12/27/2008 12:30

Sfânta Liturghie. Sf. Apostol și Arhidiacon Ștefan

Sunday December 28, 2008
Start: 12/28/2008 12:30

Sfânta Liturghie.

Wednesday December 31, 2008
Start: 12/31/2008 20:00
n/a
Thursday January 01, 2009
Start: 12/31/2008 20:00
End: 01/01/2009 11:00
n/a
Sunday January 04, 2009
Start: 01/04/2009 12:30

Sfânta Liturghie

Tuesday January 06, 2009
Start: 01/06/2009 12:30

Sfânta Liturghie - Botezul Domnului (Boboteaza)

Wednesday January 07, 2009
Start: 01/07/2009 12:30

Sfânta Liturghie - Soborul Sf. Prooroc Ioan Botezatorul

Sunday January 11, 2009
Start: 01/11/2009 12:30

Sfânta Liturghie

Sunday January 18, 2009
Start: 01/18/2009 12:30

Sfânta Liturghie.

Sunday January 25, 2009
Start: 01/25/2009 12:30

Sfânta Liturghie.