Events


Select event terms to filter by
Sunday March 06, 2011
Start: 03/06/2011 12:30

Slujba va avea loc la St. Spiridon Church, 400 Yale Ave. N, Seattle

Tuesday March 08, 2011
Start: 03/08/2011 18:30
n/a
Wednesday March 09, 2011
Start: 03/09/2011 18:30

Am intrat in prima saptamana a Postului Pastilor si conform randuielii bisericesti de luni pana joi inclusiv se slujeste Canonul Sfantului Andrei Criteanul Arhiepiscopul Cretei. Parintele Ioan a reusit sa obtina o sala in Kirkland pentru a putea face aceasta minunata slujba atat de necesara pentru a pune un inceput bun postului in care am intrat.Locatia este situata la Northlake Unitarian Church in Kirkland:308 4th Ave SKirkland, WA 98033-6612

Thursday March 10, 2011
Start: 03/10/2011 18:30

Am intrat in prima saptamana a Postului Pastilor si conform randuielii bisericesti de luni pana joi inclusiv se slujeste Canonul Sfantului Andrei Criteanul Arhiepiscopul Cretei. Parintele Ioan a reusit sa obtina o sala in Kirkland pentru a putea face aceasta minunata slujba atat de necesara pentru a pune un inceput bun postului in care am intrat.Locatia este situata la Northlake Unitarian Church in Kirkland:308 4th Ave SKirkland, WA 98033-6612

Sunday March 13, 2011
Start: 03/13/2011 12:30

Slujba va avea loc la St. Spiridon Church, 400 Yale Ave. N, Seattle

Saturday March 19, 2011
Start: 03/19/2011 12:30

Sfanta liturghie va avea loc la St. Spiridon Church, 400 Yale Ave. Seattle, WA

Sunday March 20, 2011
Start: 03/20/2011 12:30

Slujba va avea loc la St. Spiridon Church, 400 Yale Ave. N, Seattle

Friday March 25, 2011
Start: 03/25/2011 12:30

Slujba va avea loc la St. Spiridon Church, 400 Yale Ave. N, Seattle

Saturday March 26, 2011
Start: 03/26/2011 12:30

Sfanta liturghie va avea loc la St. Spiridon Church, 400 Yale Ave. N, Seattle, WA

Sunday March 27, 2011
Start: 03/27/2011 12:30

Slujba va avea loc la St. Spiridon Church, 400 Yale Ave. N, Seattle