Events


Select event terms to filter by
Sunday February 23, 2014
Start: 02/23/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Saturday March 01, 2014
Start: 03/01/2014 18:00
End: 03/01/2014 23:30
n/a
Sunday March 02, 2014
Start: 03/02/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Saturday March 08, 2014
Start: 03/08/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Sunday March 09, 2014
Start: 03/09/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Saturday March 15, 2014
Start: 03/15/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Sunday March 16, 2014
Start: 03/16/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Saturday March 22, 2014
Start: 03/22/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Sunday March 23, 2014
Start: 03/23/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Tuesday March 25, 2014
Start: 03/25/2014 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).