Events


Select event terms to filter by
Sunday March 08, 2015
Start: 03/08/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Monday March 09, 2015
Start: 03/09/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Saturday March 14, 2015
Start: 03/14/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Sunday March 15, 2015
Start: 03/15/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Saturday March 21, 2015
Start: 03/21/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Sunday March 22, 2015
Start: 03/22/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Wednesday March 25, 2015
Start: 03/25/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Start: 03/25/2015 19:00

Slujba se va desfășura  în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109). 

Friday March 27, 2015
Start: 03/27/2015 19:00

Slujba se va desfășura  în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109). 

Saturday March 28, 2015
Start: 03/28/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Sunday March 29, 2015
Start: 03/29/2015 12:30

Slujba va avea loc în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).

Saturday April 04, 2015
Start: 04/04/2015 12:30

Slujba se va desfășura  în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109). 

Sunday April 05, 2015
Start: 04/05/2015 12:30

Slujba se va desfășura în Catedrala ortodoxă rusă Sfântul Spiridon (400 Yale Avenue N.  Seattle, WA 98109).