Events


Select event terms to filter by
Sunday December 27, 2015
Start: 12/27/2015 08:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Friday January 01, 2016
Start: 01/01/2016 10:00

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Saturday January 02, 2016
Start: 01/02/2016 17:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Sunday January 03, 2016
Start: 01/03/2016 08:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Tuesday January 05, 2016
Start: 01/05/2016 17:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Wednesday January 06, 2016
Start: 01/06/2016 08:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Start: 01/06/2016 17:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Thursday January 07, 2016
Start: 01/07/2016 08:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Saturday January 09, 2016
Start: 01/09/2016 17:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Sunday January 10, 2016
Start: 01/10/2016 08:30

Slujba se va săvârşi la biserica Sfinții Trei Ierarhi (6402 226th St SW, Mountlake Terrace, WA 98043).

Saturday January 16, 2016
Start: 01/16/2016 17:30
Sunday January 24, 2016
Start: 01/24/2016 08:30
End: 01/24/2016 11:30
Start: 01/24/2016 11:30

În conformitate cu Statutul și Regulamentele Episcopiei Române Ortodoxe din America (ARTICOLUL IX, SECȚIUNEA 25), se convoacă Adunarea Generală a membrilor Parohiei “Sfinții Trei Ierarhi”, duminică 24 ianuarie 2016, ora 11:30 AM.